Bayanlar İçin En İyi İkinci El Alışveriş Adresleri Nerelerdir?

Türkiye’de ikinci el giyim üzerine her geçen gün bir çok portal açılıyor. Bunlar arasından önemli rağbet çeken adreslerde var. Çünkü; elbiselerin değisim nedenleri oldukça geçerli. Pekala bu “ikinci el kıyafet” adresleri nereler?

Moda Cruz – www.modacruz.com

modacruz-logo

Türkiye’de bu alanda ilk açılan sitelerden birisi olmasından dolayı popüler bir duruşu var. Fakat kendilerini aynı şekilde geliştirdiklerinden bahsetmek zor. Fakat “İkinci El Kıyafet Alıp Satmak” istiyorsanız mutlaka ve mutlaka bakmanız gereken adreslerden birisidir.

VIPDOLAP – www.vipdolap.com

vipdolap-logo

Gelişmiş bir alt yapıya sahip olan VIPDOLAP ikinci el kıyafet almak isteyenlerinde mutlaka bakması gereken adreslerden birisidir. Muhteşem bir de “Moda Uygulaması” bulunmaktadır. Google Play’den yandaki bağlantıyı tıklayıp telefonunuza indirebilirsiniz. VIPDOLAP’ın uzmanlık alanı ise “ikinci el lüks giyim” üzerinedir.

GARDROPSwww.gardrops.com

gardorops

İkinci el üzerine bir diğer mutlaka bakmamız gereken adreslerden birisi de Gardrops adresidir. Oldukça yogun kullanıcı kitlesine sahiptir. Elbise almadan önce bu 3 adresin 3’üne de mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir